Trabzonum TV - Trabzon ve Karadenizin Video Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kosova'da Trabzonspor Taraftarlar Derneği Açıldı

Featured
10
Yükleniyor..

Beğenmek desteklemek demektir - Beğenelim ve Paylaşalım..

Not: Üye ol - Videolar daha çabuk yüklensin.

Bol Eğlenceler..

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Administrator - Kategori: Trabzon TV Trabzonspor TV
470 İzlenme

Açıklama

Kosova'da Trabzonspor Taraftarlar Derneği Açıldı

Haber: Enis Tabak - Ömer Karakaş

Kosova'da Bize Her Yer Trabzon Dedi

Bordo-mavili taraftarlar, Kosova Derneği'nin organizasyonuna katıldı ve "Bize her yer Trabzon" tişörtleri giydi, atkılarla şov yaptı.

Kosova'da Trabzonsporlular Derneği açılıyor. Merkezi Prizren'de olan derneğin ilk toplantısına Priştine'den de Trabzonsporlu taraftarlar katıldı. Çok sayıda Trabzonsporlu taraftarın bir araya geldiği toplantıda, derneğin çalışmaları ile ilgili istişarede bulunuldu.

Dernekle İlgili Çalışmaları Prizren Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Orhan Lopar Üstlendi Yönetim Kurulunun Belirlenmesinin Ardından Dernek Resmi Statüye Bürünmüş Olacak. Orhan Lopar Tek Rumeli Tv Kosova Temsilcisine Yaptığı Açıklamada Trabzonspor Yönetimi İle Bir Araya Gelip İstişarelerde Bulunacağını Belirtti Lopar Neden Trabzonspor Sorusuna ''Anadolu Evladı Takımı Tutar'' Şeklinde Espirili Bir Yanıt Verdi.

Toplantıya katılanlara, 'Bize Kosova da Trabzon' yazılı tişört hediye edildi. Derneğin önümüzdeki günlerde evraklarının resmi mercilere teslim edileceği belirtildi. Önümüzdeki ay açılışı gerçekleşecek olan Kosova Trabzonsporlular Derneği'nin açılışına Trabzonspor takımından yöneticilerin katılması bekleniyor. Dernek yetkilileri,kulübe davetiye göndereceklerini söylediler.

Yorum YazınRSS
Besucherzähler kostenlos