Kullanım Şartları


Sitede siyasi propaganda, kin ve nefret icerikli mesaj ve videolar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı ve video, hakaret, tehdit, satasma, asagılama, ırkcı, din ve mezhep ayrımı, iftira niteliginde kamuoyunu aldatıcı ve benzeri yazılarla ve videolarla ortami seviyesizlestirecek mesajlar yazmak ve videolar sunmak yasaktır.

Sitede sunulan videoların iceriginden ve yazılan yorumlardan, sadece ve sadece üye sorumludur. Yazılan yazılardan ve sununlan videolardan dolayı ortaya cikabilecek hukuki sorumluklar siteyi baglamaz. Bu siteye yazılan her yazıdan ve sunulan her videodan dolayı ortaya cıkabilecek kanuni sorumluk iletiye gönderene aittir. Mesaj ve Video iceriklerinden dolayı Site yöneticileri ve moderatörleri sorumlu tutulamaz. Yöneticiler her yazilan mesaji ve sunulan Videoyu yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla veya Video ile karsilastiginizda lütfen yöneticilere bildiriniz. Ayni zamanda Sitenin kullanimi esnasinda ücüncü sahislarin neden oldugu hasar, kayip ve zararlardan site sorumlu degildir. Trabzonum.TV Videolarin iceriklerinden sorumlu tutalamaz ve cikabilecek hicbir yasal sorumlulugu ve / veya yükümlügü kabul etmemektedir.

Üye olurken ahlaksiz isim secmek, profile Siyasi Amacli yazilar, reklam yapmak ve resim olarak yasaktir. Resim olarak kesinlikle din yada politika ilgili bir resim olmamali ve kesinliklen bir partinin simgesi olan seyinde olmamasi gerekiyor! Eger bu kural cigneniyorsa, üyenin kullandigi resim hemen silinip, elinden resim koyma hakki alinabilir! Bu ilk defa olmus olsa bile, bu sadece site yönetimin takdirine kalmis birseydir.

Sitemizde baska bir sayfanin yada sitenin izinsiz tanitimini yapmak yasak. Bu sunulan Video, yazilan Yorum ve Profil icerigi icinde gecerlidir.
Sitemizde, sakincali oldugu düsünülen icerikli Videolar yayinlanamaz, yöneticilerin henüz farketmedigi, zararli olacagini düsündügünüz konulari ve site linklerini lütfen site yönetimine bildiriniz. Sitemize uygun görülmeyen Videolari silmek yöneticinin yetkisidir. Ayrica gerekli görülürse ilgili üyelik hiçbir uyarı olmaksızın kapatılabilir.

Telif haklarını ihlal eden herhangi bir video tespit edildiğinde, ilgili video hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir. Gerekli görülürse ilgili üyelik hiçbir uyarı olmaksızın kapatılacaktır.

Sitemize üye olan herkes, Site Kurallarini tamamen okumus ve kabul etmis sayilir, sonradan görmedim, duymadım, bilmiyordum gibi itirazlar kabul edilmez!

Sitenin isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek yönetimin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir.

Site kurallarina uymayan katilimcilarin üyeligi hiçbir uyarı olmaksızın kapatılacaktır.

Üyelerimiz, videolarında paylaştıkları tüm bilgilerin niteliğinden ve içeriğinden münferiden kendileri sorumludur. Yukarıda belirtilen sınırlamaları aşan içeriğe sahip videolara ve kullanıcılarına devlet veya hak sahibi üçüncü şahıslar tarafından yöneltilen tüm hukuki ve cezai yaptırımlardan Trabzonum.TV sorumlu olmayıp bizzat üye sorumludur.

Üye, Trabzonum.TV’ye bir birey (fert veya şahıs) olduğu (tüzel kişi veya benzeri olmadığı) ve en az 18 yaşında bulunduğu hususunu beyan ve teyit eder. Kullanıcı, aynı zamanda servisleri kullanmaya ve siteye giriş yapmaya yasal olarak yetkili olduğunu ve servislerin seçiminde, servislerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini, Trabzonum.TV'ye beyan ve tasdik eder. Bu anlaşma, kanuna aykırılık söz konusu olan durumlarda hükümsüzdür ve bu gibi hukuki durumlarda siteye giriş hakkı iptal edilir.

İşbu sözleşme ile üyeler, siteye yükledikleri videoların Trabzonum.TV tarafından kullanılmasını ve Trabzonum.TV' nin bu videoları üçüncü mecra/kişilere çoğaltma, yayma, temsil ve işaret/ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletimi amacıyla alt lisans verme hakkına sahip olmasını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Bu üyelik sözleşmesi, zaman içinde Site Yönetimi tarafından güncellenebilir. Üyelerimiz, Sitemize her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz,
Trabzonum.TV Yönetimi